Perakende Yönetim Sistemleri

Perakende Yönetim Sistemleri

Yazar: admin Okunma sayısı: 598 Yayın tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Perakende yönetiminde, yeni başarılara imza atmak için şirketlerin artık kendi içlerinde geliştirdikleri çözümlerden vazgeçmeleri ve yaygın kullanılan global çözümlere yönelmeleri gerekmektedir.

Devamı..!

Restoran Yönetim Sistemleri

Restoran Yönetim Sistemleri

Yazar: admin Okunma sayısı: 701 Yayın tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Restoran yönetiminde otomasyon sistemlerinin öneminin arttığı günümüzde, teknolojiden faydalanmak kaçınılmaz bir gereksinim.

Devamı..!

Mobilite Çözümleri

Mobilite Çözümleri

Yazar: admin Okunma sayısı: 471 Yayın tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Günümüzde bilgiye olan ihtiyaç artık sorgulanmıyor bile, artık sorgulanan şey bilgiye ne kadar hızlı ulaşabildiğiniz, anlık bilgi akışında ne kadar hızlısınız? Ne kadar güvenlisiniz? Bu bilgiyi ilgili birimlere ne kadar hızlı aktarabiliyorsunuz? Solaris Mobilite çözümleri ile tanışmaya hazır olun.

Devamı..!

Otopark Otomasyonu

Otopark Otomasyonu

Yazar: admin Okunma sayısı: 494 Yayın tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Otopark işletmeleri için G.İ.B (Gelir İdaresi Başkanlığı) ve Tübitak Onaylı Yazarkasa POS üzerinde çalışan hibrit PARKOMAT otomasyon çözümü ile tam kontrol sağlanmaktadır. Yazarkasa Pos terminali Sistemimiz online olarak çalışmakta; bağlantı kesintilerine karşı online çalışma özelliği içermektedir.

Devamı..!

Medikal Çözümler

Medikal Çözümler

Yazar: admin Okunma sayısı: 460 Yayın tarihi: 04 May 2016 Yorum 0

Son yıllarda sağlık sektöründe özellikle HIMSS kapsamında oldukça önem kazanan “Dijital Hastane” kavramı ,Bilişim teknolojilerinin hasta ve çalışan yararına kullanıldığı bu hastane modeline geçiş; hastaların tanı, tedavi ve izlenmesi ile alınan sağlık hizmetinin kalitesini oldukça artıracaktır.

Devamı..!

Ürün ve Depo Yönetimi

Ürün ve Depo Yönetimi

Yazar: admin Okunma sayısı: 327 Yayın tarihi: 02 Jun 2020 Yorum 0

Her firmanın korkulu rüyası Ürün ve Depo yönetimidir, kontrol edilemeyen stoklar, kaybolan evraklar, yılsonu sayımından nefret eden çalışanlar, acaba bu işler bu kadar zor mu?

Devamı..!

1 den 6 e 6 (1 sayfa) ürün gösteriliyor